Teknoloji

ARK 2 Yayın Tarihi Tekrar Ertelenebilir

Digital Domain tarafından hazırlanan yıllık faaliyet raporuna göre, ARK 2 çıkış tarihi Yine bir erteleme haberi görebiliriz. Studio Wildcard bunun bir yazım hatası olduğunu söylese de geliştirme aşamasında yaşanan sorunlar da bunun habercisi olabilir.

The Game Awards 2020 şovunda duyurulan PC (Steam), PlayStation 5 ve Xbox Series için geliştirilen ARK 2, ilk günden itibaren Game Pass hizmetine gelecek. Benzetme olarak Genesis: Part 2 olaylarından sonra geçecek.

İlk başta 2022’de vizyona gireceği söylense de Nisan başında yapılan duyuru ile 2023 ve son olarak 2024’e ertelenen devam filmi için en uygun yılın ortasında yer alması hedefleniyor. ve gerçekten olağanüstü bir deneyim sağlamak. Bu bağlamda Unreal Engine 5 hakkında yeni bilgilerin edinilmesi de geliştirme sürecini uzatıyor. Görünüşe göre ARK 2 için daha fazla gecikme haberi ile karşılaşabiliriz.

ARK 2 Yayın Tarihi Tekrar Ertelenebilir

Ark 2 News Twitter hesabı, Digital Domain tarafından hazırlanan yıllık faaliyet raporundan bir bölüm paylaştı. Bu rapora göre devam oyununun 2025 İlkbaharında çıkması hedefleniyor. Studio Wildcard, GamesRadar+ sitesindeki haberlerin içeriğinde bunun bir yazım hatası olduğunu söylese de geliştirme sürecinde sorunlar yaşandığı biliniyor. . Sonuç olarak 2025’e ertelenmesi sürpriz olmaz.

Kaliteli grafikleri ile dikkat çeken ARK 2 hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlar bölümünde oyunla ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.

antakyaajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu