Haber

HAK-İŞ Başkanı Arslan’ın 14 Mayıs Seçimlerine İlişkin Değerlendirme Açıklaması

HAK-İŞ Genel Başkanı Mahmut Arslan, 14 Mayıs’ta yapılacak seçimlerle ilgili olarak, “Bu seçim, terörün yeniden ortaya çıkmasına ve Türkiye’yi alma çabalarına karşı istikrarın, kardeşliğin, barışın ve inancın devamının tam ortasında olacaktır. geri.” değerlendirmesini yaptı.

14 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı Seçimleri ve 28. Dönem Milletvekili Seçimlerine ilişkin yaptığı yazılı açıklamada, seçimlerin tarihi bir değere sahip olduğunu belirten Arslan, ülkenin geleceği, istikrarı, huzuru ve inancı için herkese büyük sorumluluklar düştüğünü belirtti.

Ülkenin birlik, beraberlik ve üniter yapının olmazsa olmazlarının tam ortasında olduğunu vurgulayan Arslan, şunları kaydetti:

“Bu seçim Türkiye’yi geri alma çabaları ile terörün yeniden ortaya çıkmasına karşı istikrar, kardeşlik, barış ve güvenliğin devamı arasında olacaktır. Şartlar ne olursa olsun ülkemiz üzerinden hesap yapanlara asla oyun oynamalarına izin vermeyeceğiz. Bize düşen Pensilvanya Kandil’e irade koymaktır PKK ve FETÖ terör örgütlerine yani millete teslim olanların, PKK’yı yok etmek için var gücüyle çalışanlardan yana değildir. FETÖ terör örgütlerinin yerimiz, ülkemizin güneyinde kukla devlet kurarak ülkemizi bölmek isteyen hain odakların yanında değil, ülkemizin bölünmez bütünlüğünü koruyarak; oyun kurucu devlet olun.”

nusaybinajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu