Yaşam

Shakira gitti, mücadele bitmedi

Eski İspanyol futbolcu Gerard Piqué, yeni bir hayata başlamak için İspanya’dan ABD’nin Florida eyaletine taşınan Shakira’nın hayranlarından bahsetti. Bir İspanyol radyosuna konuşan Pique’den “futbol seyircisi önünde oynaması veya Shakira’nın konserlerinde seyirci önünde olması” istendi ve Pique, futbol seyircisi önünde oynamayı tercih ettiğini çünkü Shakira’nın hayranlarının “insan” olduğunu söyledi. hayat olmadan”.

NTV’nin haberine göre, Shakira’dan ayrılmasının ardından sosyal medyadan gelen eleştirilerin ilk başta çok kötü hissettirdiğini söyleyen Pique, “Bu öyle bir noktaya geldi ki bazı şeylerin beni etkilemesine izin versem kendimi uçurumdan atardım” dedi. .”

Pique şöyle devam etti: “Toplumun ne olduğu konusunda çok hayal kırıklığına uğradım. Yani eski sevgilim Latin. Sosyal medyadaki hayranlarınızdan ne geldiği hakkında hiçbir fikriniz yok. Binlerce barbar. Ama bunların hiçbiri umurumda değil. Onları tanımadığımdan değil.Bu insanlar bir hayatı olmayan insanlar.Neden umursayayım?Onları gerçek hayatta tanımıyorsunuz.Robot gibiler.”

‘LATİN AMERİKAN OLMAKTAN GURUR DUYUYORUM’

Shakira taraftarları daha sonra Pique’nin açıklamalarına tepki gösterdi. Shakira da tepki gösterenler arasında yer aldı.

Şarkıcı Twitter’da tüm Latin Amerika ülkelerinin bayraklarını sıralayarak “Latin Amerikalı olmaktan gurur duyuyorum” yazdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu