Haber

Sifu, Steam’de 50.000’den fazla birim sattı

Sifu, platformda piyasaya sürüldükten sadece dört gün sonra buharda 50.000 birim sattı. Geliştirici Sloclap’ın beta ’em up oyunu geçen yıl PC’de Epic Games’e özel olarak piyasaya sürüldü, ancak 28 Mart 2023’te sona eren ayrıcalıkla birlikte Steam’de de çıkış yaptı.

SIFU, BUHAR ÜZERİNDEN 50 BİN ADET SATTI

Sifu’nun resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımda, Sifu’nun çıkışından dört gün sonra Steam’de 50 bin adet sattığı belirtilirken, yüzde 94 oranında olumlu eleştiri aldığını da duyurdu. Ayrıca Sifu’nun subreddit’i 20 bin kullanıcıya ulaştı.

Sifu, 2022’nin en uygun bağımsız ve aksiyon oyunlarından biriydi ve başarısından dolayı dört ödülü de kazandı.

SIFU KISSA

Sifu’da oyuncular, ebeveynlerinin ölümünün intikamını almak isteyen genç bir Kung Fu öğrencisinin rolünü üstlenirler. Oyun, oyuncu karakterinin her öldüğünde yaşlandığı ve karakter daha kırılgan hale geldikçe oyunu daha zor hale getiren benzersiz bir yaşlanma mekaniğine sahiptir.

Oyunun başarısı, ilgi çekici oynanışına, çarpıcı görsellerine ve benzersiz yaşlanma mekaniğine bağlanabilir. Dövüş sanatları oyunlarının ve genel olarak aksiyon oyunlarının hayranları, Sifu’nun çıkışını sabırsızlıkla bekliyorlardı ve oyun hayal kırıklığına uğratmadı.

Sloclap, yeni oyun modları ve tüm oyunculara ücretsiz olarak sunulacak ek içerik dahil olmak üzere lansman sonrası içerik planlarını zaten duyurdu.

Henüz Sifu oynamadıysanız, kesinlikle göz atmaya değer. Etkileyici oynanışı ve benzersiz yaşlanma mekaniği ile Steam’de hızla en tanınan aksiyon oyunlarından biri haline geliyor.

kigihaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu